Naša občina Vuzenica v medijih …. !

Odločil sem se, da bom pod to kategorijo objavljal povezave -linke, do določenih člankov o naši občini.

Vuzeniški dnevi .. 2015, 2014, 2013, 2012, 2011

Vuzenica

Gasilska godba Vuzenica

So ropotale žage in mlini v vuzeniških grabnih

Arhitekturni in memoriam

Večerovo podstrešje (napiši Vuzenica )

Likovna kolonija ( Gobec Alojz in Kresnik Štefan ),

Spomenik brez pravega skrbnika,

Mobitelova baza, 1.,2., 3., 4.Čistilna naprava, 1 , Eu sofinanciraje ceste Pimož-Kaštivnik, 1, Enosmerno čez Dravo, Filatelija, V Vuzenici so se spomnili, Teden v sliki (20.let filatelističnega društva), Tanja Vogrin , V vuzeniškem vrtcu praznujejo, V Vuzenici petič podelili nagrade, Vuzeniški livarji brez plač in .., Mladi Vuzeničani in ekologija , Vuzeniški obraz , Vuzenica v iskanju razvojnih .. , Vuzenica z najslabšo speltno stranjo , 26.AED v Vuzenici -podjetje Bijol d.o.o., Irena Faswald, Večnamenski prostor (Huta), Čez mejo ne bi šel, Modra cona, Velik inovacijski potencial, Vuzenica kot skrita zakladnica,

Znamenitosti in zanimivosti Vuzenice

Znani krajani , ki so bili ali so povezani z Vuzenico (Dolenc Janko, Mravljak Josip, Motaln Matjaž, Pistor Oskar, Repnik Anton, Smolar Adi, Kresnik Peter, Slomšek Anton Martin, Vinšek Nikolaj-Klavžij, Partljič Tone, Medved Aleksander, Pregl Gvido, Torej Janko,

 • Share/Bookmark


6 komentarjev

 1. MP, dne 31.08.2007

  Čeprav ne spada k tej temi imam glede življenja v Vuzenici pomisleke, da smo zadnji hribovci…in da tudi, če se nam zgodi kaj mimo vseh pravil ne odreagiramo. Verjetno ste opazili, da so nam čez noč brez obvestila, brez predhodnega povpraševanja, kaj želimo gledati odklopili vsaj po moji oceni eden iz med najbolj gledanih programov EUROSPORT. Kdaj bo sledil odklop naslednjega? In dostop samo do programov plehkih vsebin. Se nam bo zato znižala naročnina? Kolikor mi je znano je lastnik kabelskega sistema društvo, katerega člani smo mi vsi. Ali naš interes kaj bomo gledali ne šteje? Če kdo opravičuje odklop s financami, naj ljudje, ki so plačani za to, začnejo z denarjem od naročnin, denarjem od reklam in…delati racionalno in gospodarno v interesu naročnikov. Nedvomno so možni še drugi viri financiranja in tudi racionalnejša poraba glede prostorov. Mislim, da bi morali zbrati podpise in zahtevati ukinjeni program nazaj. Naj mi ne kdo soli pamet, da je ekvivalentno nadomestilo program Športklub. Končujem, ker nimam časa, gledam svetovno prvenstvo v Osaki in US Open hahaha

 2. bb, dne 31.08.2007

  sem našla zanimivo povezavo, ni najnovejša ,..je pa vsekakor zanimiva, (kaj pogrešate v občini Vuzenica)
  http://www.raziskovalec.com/forum/read.php?f=192&i=1&t=1

 3. krajanka, dne 31.08.2007

  http://www.rkc.si/slomsek/vz_slomsek.html

  tudi jaz sem našla eno stran

 4. fosil, dne 31.08.2007

  ker me privlači zgodovina,te prosim, če dodaš še to http://www.geocities.com/razglednice2000/
  lp fosil

 5. krajanka, dne 18.02.2008

  Komaj sem opazila, da si tu dodal najnovejši članek v Večeru z dne 15.2.,o Mobitelovi postaji,,…
  Vsekakor sočustvujem s prebivalci v Mlinski ulici in okolici.
  Menim, da bi lahko pravočasno izbrali lokacijo, ki bi bila zadovoljiva za vse,če se ne bi dopis Mobitela izgubil v predalu …( tako sem vsaj razumela,da je bilo povedano na seji občinskega sveta)..in tako občina ni pravočasno reagirala
  na dopis Mobitela,… .

  Motijo pa me sedaj ta izgovarjanja, češ da občina ni bila stranka v postopku,,….

  Če sem kaj narobe razumela, pa me naj prosim kdo, ki je bolj seznanjen z zadevo popravi

 6. Medved, dne 18.02.2008

  Draga ” krajanka”. Resnica ne bo prišla verjamite mi nikoli na dan. Mobitel ima svojo resnico, občina pa tudi svojo. Kdo ima tu korist?

Komentiraj

Komentiranje iz tujine je omogočeno zgolj prijavljenim uporabnikom !